Кухня в стилі "Еко": характерні ознаки

Кухня в стилі "Еко": характерні ознаки от фабрики Комфорт мебель, официальный сайт в Луганске

Безумовно, кухня в еко стилі - це кухня майбутнього. Адже з кожним днем людство все більше прагне захистити і зберегти навколишнє середовище.

Головним завданням еко стилю є - "порятунок" людства за рахунок використання натуральних матеріалів, природніх кольорів і безлічі живих рослин. Адже в шаленому ритмі пильного і галасливого міста, дуже складно знайти спокою. 

Обов'язковою частиною інтер'єру в стилі еко є велика кількість живих рослин. Без них цей дизайн просто неможливий.

На кухні в стилі еко завжди багато світла і дерева. Найкраще якщо господарі зможуть встановити панорамні вікна.

Зелений і білий колір - це основна колірна гамма для еко стилю. В інтер'єрі повинна панувати атмосфера повної свободи.

Дизайнери інтер'єрів придумали дуже багато різних прийомів щоб домогтися максимальної схожості дизайну кімнати з живою природою:

  • крім природних і екологічних матеріалів, допустимо використовувати лак і ґрунтовку, але ніяких полімерів;
  • багато фахівців вже давно ведуть суперечки щодо побутової техніки в еко стилі, але сучасні гаджети давно стали на бік захисту навколишнього середовища і допомагають економити електроенергію і воду;
  • основоположні правила - це чистота, прості лінії і багато світла в інтер'єрі.

Кухня серії "Еко" від фабрики "Комфорт меблі" виготовлена із екологічно чистого ламінованого ДСП, характерна високою стійкістю до вологи та перепадів температури, а також широкою палітрою кольорів.

Екологічний дизайн забезпечить вам гарне самопочуття і відмінний настрій, а також дбайливу турботу про навколишнє середовище і здоров'я вас і ваших домочадців.

Фабрика "Комфорт меблі" в своїй роботі використовує лише сучасні технології та матеріали. Ми враховуємо всі стандарти та норми. Це сприяє виготовленню якісної продукції, яка має не лише стильний дизайн, а й мінімальний вплив на навколишнє середовище.

30.12.2020

Возврат к списку